musubuhalteris.lt

Vystant verslą, visiems suprantama, kad tureti gerą buhalterį tai ne išlaidos:

TAI ĮMONĖS PINIGŲ TAUPYMAS

BUHALTERIO PASIRINKIMAS

Kai ateina laikas pasisamdyti už buhalterinę apskaitą atsakingus žmones, norite susirasti tokius, kurie ne tik padėtų sutaupyti pinigus ir apsaugotų nuo galimų nemalonumų VMI, bet taip pat Jūsų verslui suteiktų naudingos informacijos. Esame įpratę manyti, kad buhalteriai yra skaičiukų žmonės, bet geras buhalteris ne tik skaičiukus dėlioja. Geras buhalteris atskleis, kokia tų skaičiukų reikšmė ir nauda Jūsų verslui.

Tad žvalgykitės, klausinėkite buhalterius ir išsiaiškinkite, kurie Jūsų verslui tinka labiausiai.

Yra kelių tipų buhalteriai ar buhalterinės apskaitos įmonės. Mažos įmonės dažniausiai renkasi buhalterius, kurie dirba iš namų, veda kelių įmonių buhalterinę apskaitą ir laiko tai optimaliausiu variantu. Tačiau toks požiūris yra labai klaidingas. Dirbantys iš namų buhalteriai dažniausiai turi buhalterio darbus pilną darbo dieną ir Jūsų buhalteriją tvarko po darbo arba vėlai vakare. Todėl dieną jie būna sunkiai pasiekiami, o grįžę po darbo dažnai būna pavargę. Dėl šios priežasties jų darbo našumas būna ženkliai mažesnis, o darbo kokybė žymiai prastesnė.
Yra klaidingai nusistovejusi nuomonė, kad tokių buhalterių paslaugos yra žymiai pigesnės, tačiau dažnai Jų darbo kokybė Jus gali stipriai nuvilti.
Daugiau patyrę verslininkai renkasi buhalterinės apskaitos įmones, jei nereikia buhalterio pilnai darbo dienai.
Taip pat neapsigaukite, kadangi labai daug kas priklauso tiek ir nuo paties buhalterio, tiek ir buhalterinės apskaitos įmonės. musubuhalteris.lt turi visiškai kitokią darbo metodiką.
Pirma: mes “neapkrauname” buhalterių didžiuliu įmonių kiekiu.
Antra: kiekvienas buhalteris turi padėjėją, todėl kiekvienas Jūsų skambutis ar prašymas nebūna pamirštas ar nepadarytas laiku.
Trečia: musų vyr. buhalteris tikrina kiekvieno buhalterio darbą, taip turim dvigubą kontrolę.
Ketvirta: mes turime ir ekonomistą, kuris visada analizuoja Jūsų įmonę ir mokesčius. Jo darbas pateikti Jums patį optimaliausią pasiūlymą, kaip sutaupyti. Taip pat jis seka kiek gale mėnesio turėsite sumoketi VMI ir SODRAI ir tai iš anksto praneša Jūsų įmonės vadovui, kad neturetumėt siurprizų ir nekiltų klausimų, kodėl gale mėnesio Jūsų įmonei VMI ar SODRA pateikė minusines sąskaitas.